Brække Eiendom AS, ansatte

Menneskene

Vi jobber for å bli den foretrukne forvalter og utleier i de regionene vi opererer i. Det er menneskene som gjør dette mulig.


Ansatte

Eiendomsforvaltning
Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Jan-Eirik Berntsen

Jan-Eirik Berntsen

Administrerende direktør
jan-eirik@brekke-eiendom.no
91769680
32816600

Stine Marheim Nordli

Økonomiansvarlig
stine@brekke-eiendom.no
41459606
32816600

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Jens-Petter Frøiland

Jens-Petter Frøiland

Eiendomssjef
jp@brekke-eiendom.no
900 59 349
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Christina Henrud-Schou

Christina Henrud-Schou

Eiendomssjef
christina@brekke-eiendom.no
45 39 43 43
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Marianne Due Sørum

Marianne Due Sørum

Eiendomskoordinator
marianne@brekke-eiendom.no
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Steinar Winge Hansen

Steinar Winge Hansen

Driftsleder
steinar@brekke-eiendom.no
96 04 31 34
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Roger Berthelsen

Roger Berthelsen

Driftsansvarlig
info@brekke-eiendom.no
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Jacek Palichleb

Jacek Palichleb

Driftsansvarlig
info@brekke-eiendom.no
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Robert Grzybczyk

Robert Grzybczyk

Driftsansvarlig
info@brekke-eiendom.no
32 81 66 00

Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Lasse Dahl

Lasse Dahl

Driftsansvarlig
info@brekke-eiendom.no
32 81 66 00

Eiendomsforvaltning avd. Tønsberg
Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Stian Espedal

Stian Espedal

Eiendoms- og Utviklingssjef
stian@brekke-eiendom.no
936 01 910
32 81 66 00

Tom Halvorsen, Brække Eiendom, Næringseiendom

Tom Halvorsen

Driftsansvarlig
tom@brekke-eiendom.no
32816600

Prosjekt og vedlikehold
Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Dag Ivar Trogstad-Finsrud

Dag Ivar Trogstad-Finsrud

Håndverker
info@brekke-eiendom.no
32 81 66 00

Eiendomsutvikling
Bilde av ansatt, Brække Eiendom, Brække Utvikling, Kristoffer Brække

Kristoffer Brække

Kristoffer@brekke-eiendom.no
93 26 79 99
32 81 66 00

Kantine

Celina

Kantineansvarlig
32 81 66 00